Nejlevnější ubytování v Česku

Kempování v České republice představuje nejlevnější formu ubytování. V České republice je k dispozici okolo 500 kempů. Tento typ ubytování najdeme v turisty vyhledávaných lokalitách, kde je možnost širokého vyžití. Okolo vodních nádrží a přehrad, v krásné přírodě vhodné pro turistiku a cyklistiku a další.

Nejširší nabídka kempů se nachází na jižní straně republiky, v okolí hlavního města Prahy nebo na Šumavě. Na druhou stranu v okolí Plzeňska a střední Moravy je to s nabídkou kempování horší. Kempy ČR poskytují svým návštěvníkům prostor, kde je možné postavit stan, ale zároveň i ubytování v chatkách, které disponují mnohdy i vlastním sociálním příslušenstvím. Téměř běžnou nabídkou kempů jsou i luxusně a standardně vybavené pokoje v bungalovech nebo obytné přívěsy.

Výhody kempování

Kempování má své nadšence obzvlášť mezi mladými turisty, kteří chtějí ušetřit na ubytování. Mezi ty, kteří chtějí nejčastěji ušetřit za ubytování, patří studenti a mladí nenároční cestovatelé, kteří chtějí prožít dobrodružství a romantiku. Usínání pod nebem posetým hvězdami se vám podaří jedině ve stanu nebo pod širákem. Právě studenti využívají převážně stanování, které jim poskytne soukromí za nejnižší cenu. Nabídku na kempy v česku najdeme i na webové stránce www.newgo.cz, kde můžeme na tak levném ubytování ještě ušetřit. Na této stránce se nachází zlevněné pobyty pro kempování. Výhodou tohoto typu ubytování je i bezproblémové ubytování s domácími mazlíčky. Na tomto webu naleznete i další slevy na pobyty.

Nejoblíbenější kempy v ČR

Mezi jedno z nejoblíbenějších míst pro kempování v Česku patří Máchovo jezero, které turisty láká už dlouhá léta. Máchovo jezero láká na své břehy romantické duše, které si jedinečnou atmosféru užijí při západech slunce nad hladinou jezera. V teplejších dnech je možné využít koupání na pláži, nebo vyrazit stezkami kolem skalních útvarů. Místo je vhodné pro nadšence cyklistiky a turistiky. Oblíbenými místy turistů jsou hrady a zámky, v okolí Máchova jezera se nachází starověké zříceniny hradů, například hrad Bezděz, Houska nebo Kokořín, které jsou v dosahu.

Další velice atraktivní lokalitou je Jižní Morava, která láká ke kempování na břehu Vranovské přehrady, na Šumavě je to pak vodní nádrž Lipno. Do kempů Východních Čech láká přehrada Seč nebo vodní nádrž Rozkoš.

One Response to “Nejlevnější ubytování v Česku”

  1. I don’t even know how I finished up here, however I assumed this submit was once good.
    I do not recognise who you might be however certainly you’re
    going to a famous blogger in the event you aren’t
    already. Cheers!

Leave a Reply