Oblíbené destinace pro letní dovolenou

Chystáte se prožít své léto v teple u moře, ale tápete, kam vyrazit? Pokud vám chybí inspirace a nevíte, která země je pro vás ta pravá, pak rozhodně čtěte dále. V tomto článku jsme si pro vás připravili přehled nejoblíbenějších letní destinací, které jsou zárukou vaší spokojené dovolené. U každé země naleznete její stručný popis, včetně kladů, případně záporů, které může dovolená právě zde přinést. Pokud vás zajímají větší detaily o těchto nebo jiných zemích, aktuální zájezdy, s nimiž je můžete navštívit, navštivte webové stránky cestovní agentury New Travel.cz, kde naleznete všechny potřebné informace přehledně seřazeny a navíc doplněny o aktuálně probíhající slevy.

Egypt

Vysoké teploty vzduchu, čisté moře a nádherné podmořské hlubiny Rudého moře plné života v kombinaci s kvalitními hotely, jsou jedněmi z největších předností egyptských letovisek. Za zmínku samozřejmě stojí také kulturní památky, jimiž je Egypt proslulý. Ovšem mnoho ze známých chrámů, případně pyramid se nachází ve větší vzdálenosti od přímořských oblastí, a proto je cestování za těmito klenoty země na Nilu poměrně zdlouhavé. Pokud chcete ovšem zkombinovat pobyt na pláži s kulturou, využijte například zájezdy do Hurghady, Marsa Alam či Makadi Bay, z nichž se můžete vydat do chrámu v Karnaku, Luxoru nebo Údolí králů.

Turecko

V posledních letech roste mezi českými turisty obliba zájezdů do Turecka. Turecko láká svými moderními hotelovými komplexy, písečnými plážemi a teplým klimatem, které zaručuje příjemné teploty v průběhu celého léta i na podzim. Turecko se dá rozdělit na dvě rozdílné destinace – Egejská a Turecká riviéra. Každá z těchto riviér je svým způsobem osobitá a disponuje širokou škálou letovisek. Turecká riviéra je ideální pro všechny, kdo chtějí poznat pravou tvář Turecka, zatímco Egejská riviéra je více podobná nedalekému Řecku.

Tunisko

Pokud byste rádi prožili nevšední dovolenou plnou luxusu a skvělého odpočinku? Pak využijte zájezdy do Tuniska. Tunisko je velmi krásnou zemí, která je pro velkou část českých turistů poměrně exotickou a neznámou destinací. Dominantou Tuniska je krásná krajina, která v sobě snoubí pouště, oázy, nádherná města a luxusní přímořské turistické komplexy. Dovolená v Tunisku je vhodná pro náročné klienty, kteří hledají opravdu kvalitní dovolenou za skvělou cenu.

2 Responses to “Oblíbené destinace pro letní dovolenou”

  1. Пост понравился, пишите еще. Я с удовольствием прочту

  2. I will also like to say that most individuals who find tvelsemhes without having health insurance are generally students, self-employed and people who are out of work. More than half in the uninsured are under the age of 35. They do not think they are requiring health insurance simply because they’re young plus healthy. Their income is typically spent on housing, food, as well as entertainment. Many people that do work either complete or part time are not presented insurance through their jobs so they go without due to rising price of health insurance in the us. Thanks for the suggestions you reveal through this site.

Leave a Reply