Tradiční hudba na svatbu od Duo Lhotákovi

Pakliže máte rádi tradiční kapelu se širokým repertoárem, pak je Duo Lhotákovi to pravé. Nabízí hudbu na klasickou svatbu, celý večer může být hrán prakticky na přání. Vystoupení může být zakončeno či kombinováno s diskotékou, a to jak z reprodukované hudby, tak i od DJ Kamila Lhotáka.

Duo Lhotákovi a jejich hudba na svatbu je ovlivněna několikaletými zkušenostmi s hraním jak na slavnostních příležitostech, tak i na firemních večírcích, narozeninách apod. DJ Kamil Lhoták působí již čtyři roky a podařilo se mu nasbírat spousty zkušeností při hraní na párty, od malých soukromých akcí přes pražské kluby, až po gala večery nadnárodních společností.

Při hraní na společenských a slavnostních akcích je jednou z klíčových věcí dobrá komunikace s osazenstvem a jejich povědomí o klíčových momentech jako je házení kytice, řezání dortu a v neposlední řadě i v různých soutěžích. Aby bylo možné užít si „svůj den“ naplno a bez obav, je samozřejmé, že Vám s tímto Duo Lhotákovi rádi pomohou. Mají totiž velké zkušenosti se svatbami a různými zvyky líšící se např. i kraj od kraje.

V repertoáru je hudba od 50. let do současnosti, a to jak zahraničních a českých umělců všech žánrů, takže není problém si zahrát nějakou píseň na přání.

Kapela má za sebou i dvacetileté působení v zahraničí, např. na zaoceánských lodích či na různých zájezdech. Není proto problém celý večer přizpůsobit jinému světovému jazyku. Kapela se orientuje především na oblast Prahy, cestovné je potom v případě blízkosti Prahy nulové.

Nesprávná hudba na svatbu Vám může zkazit celý večer, neváhejte tedy a kontaktujte nás.

Leave a Reply