Konec s trémou před vystupováním

 

Také jste jedním z těch, které ve škole během představování své práce před ostatními spolužáky doprovázela nepříjemná tréma, pocení rukou a třes? V tomto období to nebylo nic zvláštního, avšak teď, když máte v zaměstnání vysoké postavení a je od vás vyžadováno, abyste takto svůj projekt prezentovali před ostatními několikrát týdně, a přitom na všechny přítomné perfektně zapůsobili a tréma je stále součástí vašeho projevu, je na místě svěřit tento problém do rukou odborníka. Psychoterapie Praha http://www.psycholog-holcner.cz/ je i na tuto oblast zaměřená, takže se můžete ubezpečit, že se této nepříjemnosti zbavíte a vaše vystupování bude o to sebejistější!

Nezáleží, jak velké je vaše trápení, ale na tom, kterého psychoterapeuta si vyberete

V dnešní době je těžké potkat na ulici někoho, kdo vám po pár minutách popovídání si neřekne, že už musí běžet, protože toho má hodně a vůbec nestíhá. První obstarat děti, pak do práce, z práce nakoupit, vyřídit nějaké záležitosti ve městě a mnoho dalšího. Zřejmě jste i vy tím, pro koho je uspěchaný stereotyp záležitostí každého dne. Není se pak co divit, že po nějaké době na vás vše dolehne a vy se necítíte zrovna nejlépe. Pokud však pociťujete nepříjemné pocity již delší dobu, neměli byste tento problém brát na lehkou váhu, ale navštívit odborníka, který vás tohoto trápení zbaví. Nezáleží na tom, jakého charakteru vaše pocity jsou, ale na tom, jakému odborníkovi jejich odstranění svěříte. Nezapomeňte si tedy vybrat skutečně osvědčeného a zkušeného specialistu psychoterapie Praha!

Psycholog pro vaše okolí

Máte někoho v rodině, nebo z řad přátel, který najednou razantně změnil svoje chování? Dříve byl samý humor a smích a teď?  Ani vidu, ani slechu po tom veselém člověku, co nezkazil žádnou legraci. Může ho trápit leccos a mnohdy ani sám vůbec netuší, že má problém! Přiveďte ho k nám, zkuste mu pomoci tou nejlepší možnou formou! Psycholog Praha po neformálním sezení navrhne účinnou terapii, které zase vaše blízké vrátí do hry! Není jednoduché zvládat dnešní stresovou dobu, kterou mohou ustát jen ti nejsilnější jedinci! Pravidelně k nám přicházejí klienti, kteří mají staré křivdy na duši, či nové starosti a problémy! Nevědí si rady, mnohdy nevědí kudy kam. Naše péče je pro ně jistou dávkou úlevy, možností, jak svoje problémy nechat diskrétně proniknout na světlo světa!


Leave a Reply