Úklid kanceláří Praha

Úklid kanceláří Praha, to je to klíčové slovo, které jsem zadávala do prohlížeče v naději, že najdu nějakou spolehlivou úklidovou firmu, která vyřeší náš problém s úklidem 20 kanceláří a přilehlých prostor a sociálních zařízení naší účetní firmy. Jsme poměrně velká firma a naštěstí jsou většina zaměstnanců ženy. Ty mají obecně větší smysl pro pořádek než muži a tak v kancelářích nebyl až takový problém s úklidem, ale i vzhledem k postavení našich zaměstnanců jsme je samozřejmě nemohli nutit k pravidelným směnám úklidu společných prostor.

Úklid kanceláří Praha

Úklidovou firmu jsme se rozhodli vyzkoušet a první úklid naplánovali na pozdní odpoledne, kdy už je většina zaměstnanců na cestě domů. Přijeli tři uklízečky, které už měli přesné instrukce dle našich zaslaných požadavků. Ale vše jsme raději probrali znovu. Celkem příjemné zjištění bylo, že paní na úklid byly velmi příjemné a i rozhovor s nimi nebolel. Po krátké úvodní konverzaci se pustily do úklidu kanceláří a musím přiznat, že jim to šlo od ruky. Asi už to někdy dělaly. Během dvou hodin bylo vše hotovo a já se spokojeně rozloučila.

Úklid kanceláří Praha

Nechtěla jsem před nimi testovat výsledek jejich úklidu a tak po jejich odchodu jsem si ještě vše vklidu prošla. Na zkoušku prachu na vrchní zárubni dveří došlo a k mému překvapení a bylo vše v pořádku. V té chvíli jsem byla rozhodnuta a úklidovou firmu oslovila s poptávkou na pravidelný úklid kanceláří celé naší firmy. Co mě trošku mrzí je, že jsem toto rozhodnutí neudělala již dávno. Ušetřila bych si spoustu starostí se schánění pochybných brigádnic a po přivídělku lačných potomků příbuzných.

Leave a Reply