Není dobré být na to sám

Ať už se jedná o úmrtí vašeho nejbližšího příbuzného či jakoukoliv jinou traumatickou situaci, která negativně ovlivňuje vaši psychiku, nikdy byste na to neměli zůstávat sami. Neměli byste se uzavírat před okolním světem a stahovat se sami do sebe. V žádném případě vám to nepomůže a problémy se pouze prohloubí. Neodmítejte nabízenou pomoc, ať je jakákoliv. My vám ji nabízíme prostřednictvím metody EMDR , která vám pomůže vyrovnat se s vašimi problémy jednou pro vždy.

 

Každý to snáší jinak

Všichni jsme individuální tvorové a každý z nás snáší určité stresující situace různým způsobem. Někdo z nás se s tím vyrovná sám a bez pomoci a jiní musí vyhledat odbornou pomoc. Nejedná se o všem o nic, za co bychom se měli stydět. Jedná se dnes již o poměrně přirozenou věc, díky které se můžeme zbavit toho, co nás trápí a co nám nedá v noci spát. Terapie EMDR je psychoterapeutickou metodou, která se zabývá desenzibilizací a přepracování očních pohybů, díky které se zbavíme traumatických okamžiků.

 

Budete chtít zase žít

Jedná se totiž o psychoterapeutický přístup, prostřednictvím kterého budete absolvovat několik sezení s naším psychologem Praha, díky němuž budete mít chuť opět žít. Už budete moct v noci klidně spát, aniž by vás trápily noční múry, už budete moct vyjít mezi lidi, aniž byste se obávali, že vám někdo ublíží. Budete se moct opět zapojit do života a sdílet každodenní starosti, ale i radosti. EMDR se postará o vaši celkovou pohodu a zbavíte vás toho, co s vámi neuvěřitelně zamávalo a negativně vás ovlivnilo. Již po absolvování první schůzky budete vědět, že jste udělali dobře.

Leave a Reply